Yorglass Her Üç Saniyede Bir Cam Üretiyor

Yorglass Her Üç Saniyede Bir Cam Üretiyor

Her üç saniyede bir cam üreten endüstriyel cam devi Yorglass, pazar payını Türkiye’de yüzde 50’ye, Avrupa’da ise yüzde 25’e çıkardı.

Yorglass CEO’su Semavi Yorgancılar, “Tüm fabrikalarımızda her üç saniyede bir cam üretiyoruz. Dünyanın en büyük şirketleri ile yan yana çalışıyoruz ve iş ortaklarımız tarafından güvenilir bir küresel tedarikçi olarak görülüyoruz. Pandemi döneminde iş gücümüz ikiye katlandı” dedi. Endüstriyel cam devi Yorglass 2021’deki başarısını ikiye katlıyor. 60’a yakın ülkeye ürün tedarik eden ve pazar payını Türkiye’de %50’ye, Avrupa’da ise %25’e çıkaran Yorglass’ın CEO’su Semavi Yorgancılar, “3 saniyede cam üretiyoruz. Güvenilir bir küresel tedarikçi olarak pandemi döneminde iş gücümüz ikiye katlandı” dedi.

Güvenilir bir küresel tedarikçi vizyonuyla 60’a yakın ülkeye ürün tedarik eden Yorglass, Türk sanayi kuruluşlarının ilk 500 listesinde yer almakta ve Türkiye İhracatçılar Konferansı tarafından yayınlanan 1000 ihracat şampiyonu listesinde ilk 500 arasında yer almaktadır. 2021 yılını etkin bir faaliyetle tamamlayan Yorglass’ın gelecek hedefleri, beyaz eşya cam yatırımlarına hız vermek olarak sıralanıyor. Yorglass CEO’su Semavi Yorgancılar, 2021’de daha da büyüdüklerini ve pandemiye büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi. Bolu, Çerkezköy, Eskişehir, İzmir ve Manisa’da ikisi olmak üzere altı üretim tesisine sahip olduklarını söyleyen Yorgancılar, “İşimizi aşkla yapıyoruz, üretmeyi seviyoruz. Yorglass bir ekiple sürekli gelişiyor ve büyüyor, tutkulu ve odaklanmış. Sektöre girdiğimiz günden itibaren elde ettiğimiz başarı bize her konuda daha iyisini yapma yeteneği kazandırdı.” diyerek sözlerini bitirdi.

YORUMLAR YAZ