Yapı Fuarı Turkeybuild Istanbul, 23-26 Mart 2022 Tarihleri Arasında İstanbul’da

Yapı Fuarı Turkeybuild Istanbul, 23-26 Mart 2022 Tarihleri Arasında İstanbul’da

43 yıldır Türk inşaat sektörü ve bölgesinin en büyük uluslararası buluşma noktası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, 23-26 Mart 2022 tarihleri ​​arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. infaz edilecek. Hyve Group, Türkiye ekonomisinin işletmecileri için sergiler düzenliyor, Yabancı yatırımcılar ile yerli iş ortaklarını bir araya getirir.

Yurt dışına hizmet ihracatında Türkiye’nin en önemli sektörlerinden biri olan inşaat ve inşaat markaları, 23-26 Mart 2022’de 44. Construction Expo – Turkeybuild İstanbul’da buluşacak. TÜYAP sergileri ve konferansları Merkezde düzenlenecek sergiler; Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş alanda en büyüğü ve bu alanda dünyanın en büyüğüdür. İlk 5 fuardan biridir. Yapı Fuarı bu yıl 4 gün boyunca dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ağırladı. Katılımcı ve ziyaretçileri ağırlarken, ZeroBuild Forum for Zero Energy Buildings’in Türkiye ayağına da ev sahipliği yapacak.

YAPI TECH GARAGE etabına katılmak isteyen girişimciler 18 Şubat 2022 tarihine kadar fuarın ilgili sayfasından başvuruda bulunabilirler. Geçtiğimiz yıl inşaat sektöründe faaliyet gösteren girişimcileri ağırlayan bu yıl, yeni işletmelere yenilikçi ve çözüm odaklı hizmetlerini sergileme fırsatı da sunacak. Bu alanda, inşaat ve inşaat girişimcilerine, katılımcı şirketlere ve Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği teknoloji girişimcileri sektör profesyonelleriyle buluşacak. İnovasyona ve yaratıcılığa en çok ihtiyaç duyulan bu dönemde, geliştirdikleri çözümleri sunabilecek ve yeni iş fırsatları yaratabileceklerdir. İnşaat ve gayrimenkul alanındaki cesur girişimcileri sektörle buluşturmaya hazırlanan Yapı Fuarı, “sektörün gücü benim ürünüm” diyen, sektöre özel teknolojiler ve ölçeklenebilir ürünler geliştiren girişimcileri davet ediyor.

YORUMLAR YAZ