Yapı Fuarı Sektöre Yön Veren Etkinlikleri ile Gündemde

Yapı Fuarı Sektöre Yön Veren Etkinlikleri ile Gündemde

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 44. kez kapılarını açıyor. TÜYAP Fuar ve Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek olan İnşaat Fuarı, başta yeni ürün ve hizmetler olmak üzere sektör temsilcilerini bir araya getirecek ve öğretici bir etkinlik sağlayacak. Hyve Group, Türkiye ekonomisinin operatör sektörü için her yıl fuarlar düzenleyerek binlerce yabancı yatırımcıyı ve yerel iş ortaklarını bir araya getiriyor. Türkiye’nin hizmet ihraç ettiği inşaat ve inşaat sektörünün markaları, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da bir araya gelmeye hazırlanıyor. Tüyap – Yapı Fuarı, Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan en büyüğüdür ve yalnızca ekonomik katkısı ve etkisi ile değil, aynı zamanda fuar sırasında gerçekleşen etkinliklerle de dünyanın ilk 5’i arasında yer almaktadır. Yapı Fuarı İstanbul, katılımcılara ihracat imkanı sağlamanın yanı sıra sektör profesyonellerinin bilgi alışverişinde bulunmaları için ideal bir platformdur.

Yapı Fuarı 2022 etkinlik programında sürdürülebilirlik, verimlilik, teknoloji ve ilham odaklı oturumlar yer alacak. Mimarlık, inşaat, yapı malzemeleri ve teknoloji alanında bölgenin en etkili ve en uzun soluklu platformu olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sizi önümüzdeki dönemin yol haritasını çizmeye davet ediyor. 44. Yapı Fuarı’nda sektördeki güncel konuları, alternatif inşaat trendlerini, sürdürülebilir malzemeleri ve yenilikçi inşaat uygulamalarını kapsamlı bir etkinlik programı ile tartışacak. Bu yeni çağda teknoloji, iklim sorunları ve pandemi gibi faktörler köklü değişikliklere neden oluyor. Sektör stratejilerini desteklemek, bilgi alışverişini sağlamak, yenilik yapmaya teşvik etmek için iş geliştirme faaliyetleriyle dolu bir yerdir ve inşaat sektöründe yeni fikirleri teşvik etmek içim program ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

Mimarlar ve Malzeme Uzmanları İçin Özel Sergi Turu Yapı Fuarı’nda ilgi gören bir diğer etkinlik ise etkileşimi ön planda tutan ve bu sayede diğer fuarlardan farklı kılan Master Class of Architecture. Master Class of Architecture, Alanında öne çıkan çalışmalarıyla tanınan mimarların eşlik ettiği bu etkinlik kapsamında katılımcılar, sürdürülebilir inşaat, enerji verimli yapı malzemeleri, çevre dostu projeler, yenilikçi tasarım ve teknoloji trendlerini tartışırken aynı zamanda İstanbul’u ziyaret edebilecekler. Uygulanan ürünler hakkında bilgi almak için stant gezisi yapılacak. Yapı Master Class – Mimarlık Master Class 4. yılında “Çevre Duyarlılığı ve Mimari Tasarım” ve “Ölçekler Arası Parametrik Tasarım” temaları ile gerçekleştirilecektir. 24-25 Mart tarihleri ​​arasında sergi alanında gerçekleştirilecek olan etkinlikte belirli sayıda girişler dahilinde internet üzerinden kayıtlar yapılacak . Mimarlar Durmuş Dilekci, Şule Ertürk, Büşra Al, Volkan Taşkın ve Dr. Cenk Dereli eşlik edecek.

YORUMLAR YAZ