Wilo Enerji Tasarrufuyla Kaynakları Koruyor

Wilo Enerji Tasarrufuyla Kaynakları Koruyor

Wilo Türkiye, ileri teknolojisi ile enerjiyi verimli ve akıllı kullanan bir dünya için çözümler sunan yeni nesil ürünler ve sistemler geliştiriyor.

Wilo Türkiye Genel Müdürü Altuğ Arkaya, “Verimlilik anlamında alınan tedbirler, ekolojik enerji arzı yatırımları ve iklim koruma projeleri ile hedeflerimize ulaşacağız” dedi. İleri teknolojisi ile pompa sistemlerinde dünya çapında 150, Türkiye’de 30 yıldır lider marka olmayı sürdüren Wilo, kullanıcı dostu ürünleri ile farklı alanlarda yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Birleşmiş Milletler’in 50 Sürdürülebilir İklim Lideri arasında yer alan Wilo, ürünlerinin teknik yapısının yanı sıra, sürdürülebilirlik çalışmalarıyla 100 milyon insanın temiz suya erişimini geliştirerek, enerji tasarrufu sağlayarak dünya kaynaklarını ve iklimini korumayı hedefliyor. 2025 yılına kadar tesislerinde iklim dostu üretim yapmak için çalışıyorlar.

Wilo Türkiye Genel Müdürü Altuğ Arkaya, 2025 yılına kadar üretim faaliyetlerini kendi tesislerinde iklim dostu hale getirmek için çalıştıklarını, hedeflediklerini söyledi. Günümüzde artan çevre kirliliği ve küresel ısınmanın olumsuz etkilerini azaltmaya yönelik çabalar, enerji kullanımında karbondioksit salınımına yol açan sorunları da beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla bu üç değişken CO2 emisyonlarının azaltılması, enerji tasarrufu ve ekonomik performansın ayarlanması açısından aynı çerçevede değerlendirilmelidir. Wilo, ileri teknolojisi ile enerjiyi verimli ve akıllı kullanan bir dünya için çözümler sunan yeni nesil ürünler ve sistemler geliştiriyor.

YORUMLAR YAZ