V CLUB ile gayrimenkul sektöründe bir ilk!

V CLUB ile gayrimenkul sektöründe bir ilk!

V CLUB Türkiye’de paylaşım ekonomisinin gayrimenkul sektöründeki ilk örneği olarak karşımıza çıkıyor. Bireysel yatırımcılara küçük bütçelerle ve tapulu yatırım olanağı sağlayan V CLUB, yeni nesil gayrimenkul yatırımı olarak tanımlanıyor. Teknoloji tabanlı alt yapısı ile gayrimenkul alanında inovatif bir yaklaşım sergileyen V CLUB, genç yatırımcının yoğun ilgisini çekiyor.

Paylaşımlı mülkiyet yatırım modeli V CLUB,  Alaçatı’da halihazırda işleyen tesisini küçük birikimler yapan yatırımcıların ortaklığına açtı. Projelerden tapularını da alarak pay sahibi olan yatırımcılar, otel gibi yatırımların kazancından da hisselerine düşen payı alıyor.

“V CLUB” Katma Değerli Mülklere Ortaklık Sunuyor

Paylaşım ekonomisinin, katma değerli bir mülke tapulu ortaklık sağlarken sürdürülebilir bir kazancın da kapılarını açabileceğini belirten V CLUB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, “Paylaşım ekonomisi diyoruz ama biz aslında israf ekonomisine yoğunlaştık ve buna bir çözüm üretmeyi hedefledik. İnsanların ilk olarak sahip oldukları gayrimenkulü kullandıkları zamanları değil, kullanmadıkları zamanları ekonomiye kazandırmaya çalışıyoruz.

V CLUB Birlikteliğin Gücüne Örnek Oluyor

V CLUB modelinin geniş insan topluluğunu da bir araya getirdiğini ve mülkiyetin paylaşıldığı bir sistem oluşturduğunu vurgulayan Bülent Öztürk, “İnsanların bir araya gelmesi ve oluşan birliktelik, küçük maliyetlerle büyük bir verimlilik ortaya çıkartıyor. Bence şu anda tüm dünyanın ihtiyacı olan şey bu birliktelikler. İnsanoğlunun bireysel hareket etmek yerine birliğin gücüne inanacağı günlerin gelmesini umuyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de Bir İlk: Paylaşımlı Mülkiyet Yatırımı

Bireysel yatırımcılara küçük bütçelerle ve tapulu olarak yatırım olanağı sağlayan, paylaşımlı mülkiyet yatırım modeli V CLUB; bireysel olarak çok yüksek yatırım sermayelerine ihtiyaç olan benzer gayrimenkul ürünlerinin, bireysel yatırımcılara küçük bütçelerle ve tapulu biçimde sunulacağı, paylaşımlı bir mülkiyet yatırım modeli. V CLUB bu doğrultuda sektörün güvenilir ve istikrarlı gayrimenkul yatırım markası olarak yatırımcıları yenilikçi, özgün ve erişilebilir çözümlerle faiz, ara ödeme ve kredi yüklerinin altında ezilmeden tapulu bir gayrimenkul sahibi yapıyor.

V CLUB Güncel Projeleri

V CLUB Yatırım Alaçatıİzmir’in Çeşme ilçesinde yer alan V CLUB Alaçatı, Çeşme’ye 7 Km, İzmir’e 70 Km, İzmir Havalimanına ise 85 Km uzaklıkta konumlanıyor. Türkiye’nin, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinin ardından en değerli üç ilçesinden biri olan Alaçatı’da çok özel bir noktada konumlanan V CLUB Alaçatı, 40’dan fazla ülkede 7000 binden fazla işletme ve 34 milyonu aşkın üyesi ile 82 yıllık bir tecrübeye sahip dünyanın en büyük konaklama franchaise’larından Choice Hotels markası Ascend Hotel Collection tarafından işletiliyor. 132 odalı tesiste iki açık, bir kapalı yüzme havuzu, restoran, konser alanı, toplantı salonu, balo alanı, spa, fitness ve wellness merkezi, teras- snack bar ve seyir restoranı gibi alanlar da mevcut.  Küçük yatırımcılar, V CLUB Alaçatı projesine peşin 325.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırım olanağına sahipler.

V CLUB Tatil BodrumBodrum’un Torba koyunda yer alan V CLUB Bodrum, tatilini uzun dönem kiralama ile yapmak isteyenlere yönelik bir proje olarak konumlandırılıyor. Yatırımcılar V CLUB Bodrum projesine ise 67.500 TL’den başlayan fiyatlarla yatırım yapılabiliyor. Bu proje Bodrum’da ömür boyu tatil garantili kiralama imkânı sunuyor. 1+0, 1+1 ve Dubleks daireler hemen teslim ediliyor. Tesiste 2 adet yüzme havuzu, spa, restoran, özel plaj, özel güvenlik ve profesyonel site hizmeti sunuluyor.

YORUMLAR YAZ