Tepe Home ile Bahçe Mobilyalarına Talep Arttı

Tepe Home ile Bahçe Mobilyalarına Talep Arttı

2022 bahçe mobilyası trendlerini anlatan Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, yaz ayları yaklaştıkça bahçe mobilyalarına ilginin arttığını, ev dış mekan konseptinin konfor, konfor ve zarafet anlayışına dayandığını söyledi. Pandemi sürecinde gelişen bazı alışkanlıkların tüketici tercihlerini kalıcı olarak değiştirdiğini kaydeden Levent Çapan, insanların temiz havada daha fazla vakit geçirebilmeleri için konforlu ve estetik ürünler sunmanın önemine vurgu yaptı.

Bahçe mobilyalarının mağazalarında ve internet sitesinde tüketicilerin beğenisine sunulmaya başladığını söyleyen Çapan, “Soğuk bir kışın ardından havaların ısınmasını sabırsızlıkla bekleyenler için bahçe mobilyaları bir odak noktası. Tepe ev bahçe mobilyaları görenleri memnun edecek. Kendine vakit ayıran, günün yorgunluğunu atan, sevdikleriyle vakit geçiren, açık havanın tadını çıkaran insanlar, her ihtiyaca cevap verecek geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizi memnun ediyor.” dedi.

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Artık balkonlu veya bahçeli evlere olan ilgide ciddi bir artış gözlemliyoruz. Tepe Home olarak bahçe mobilyası olarak ana hedefimiz; farklı metrekarelere uyum sağlayabiliyor Tüm ihtiyaçlar ve zevkler Doğayla iç içe bir ortamda konforun en çok aranan unsur olduğunu göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin dışarıda daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacak tüm detayları takım elbiselerimizde kullanmaya özen gösterdik. Aynı zamanda gerektiğinde kolaylıkla hareket ettirilebilen, modüler, minimal, kullanışlı ve kullanımı keyifli ürünler olan Salıncaklar da 2022 bahçe koleksiyonumuza dahil edilmiştir. Ayrıca bahçe mobilyalarının uzun ömürlü ve sağlam olması müşterilerin en önemli beklentisidir. Bir. Dolayısıyla, her zaman olduğu gibi, bahçe mobilyalarında kalite birinci önceliğimiz olmaya devam ediyor” dedi.

YORUMLAR YAZ