TEPE HOME Dünya Trendlerinin Kaliteli Adresi

TEPE HOME Dünya Trendlerinin Kaliteli Adresi

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, Tepe Home’un üretim tesisleri, ürün grupları ve özellikleri hakkında bilgi verdi. Çapan, dünya trendlerinin Türkiye’de kaliteli adresi olan Tepe Home’un hammaddeden nihai ürüne ve lojistiğe kadar olan aşamalarını detaylı bir şekilde anlatıyor.

Tepe Home dünya trendlerini evinize getiriyor Tepe Home’un sahibi olduğu büyük üretim tesisine atıfta bulunan Levent Çapan, Ankara Birkent’te 60.000 metrekarelik bir alanı kapsayan tam entegre üretim tesisinde faaliyetlerine devam ettiklerini söyledi. Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin beğenisine hitap eden dünya standartlarında ürünler üreten Tepe Home firması hakkında açıklama yapan Çapan, “Fiyat/fayda dengesi sunmaya devam eden bir dünya yarattık. Aynı zamanda tüketicilerimize yaşam alanlarının estetiğini tamamlayan binlerce aksesuar, kilim ve aydınlatma ürünlerini mobilyalarımızla birlikte sunuyoruz. Levent Çapan, müşterilerine her zaman en iyiyi sunma konusunda kararlı olduklarını belirtiyor ve ürün gamını Tepe Home olarak adlandırıyor.

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, üretim sürecini malzeme girişinden ürün çıkışına kadar çeşitli aşamalarda ve detaylarda anlatarak, Üretim tesislerimizde hammadde ve mobilya ile ilgili çeşitli malzemeleri kullanmak ve işlemek için ekipman ve altyapımız var. Hammadde girişinden nihai ürüne kadar tüm üretim aşamalarının fabrikalarında gerçekleştiğini söyleyen Çapan, “Katıdan panele, metal işlemeden cilaya, döşemeden paketlemeye ve lojistiğe kadar tüm süreçleri içeren üretim zincirini yönetiyoruz. Bunlara ek olarak; kalite kontrol ve satış sonrası servis departmanları fabrikamız çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir.” dedi.

YORUMLAR YAZ