Tema İstanbul 2 Satış Rakamlarıyla 2022’nin En Gözde Projesi Oldu

Tema İstanbul 2 Satış Rakamlarıyla 2022’nin En Gözde Projesi Oldu

Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarının oluşturduğu Mesa, Artaş, Kantur & Akdaş ortak girişimi ile hayata geçirilen Tema İstanbul 2, lansmanından sonra da satış sürecinde olduğu gibi ev alıcılarının da ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Sadece iki satışta olan projede birkaç ay önce başlayan ve satılık dairelerin yarısı sahiplerini bulurken, Tema İstanbul 2 yatırımcıların ilgisini çekiyor. Atakent bölgesinin en büyük yatırım projesi Tema İstanbul 2 projesi, yoğun bir bekleyişin ardından lansmanının ardından ev alıcılarından yoğun ilgi gördü. 2 yıl önce toplam 2.280 konutla satışa çıkan proje, ilk etapta satışa sunulan konutların yarısının sahibini buldu ve Tema İstanbul 2 yüksek prim potansiyeli ile karakterize ediliyor. Tema İstanbul ve Tema İstanbul Bahçe, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör ödüllü projeleri olup, 2015 yılında hayata geçirilmiştir ve büyük beğeni toplamaktadır.

Tema İstanbul 2 projesi, önceki iki projenin yoğun talebini takip ederek ev alıcıları tarafından oldukça beğenildi. Tema İstanbul 2, geniş peyzaj alanları ve düşük yoğunluklu mimari özelliklerinin yanı sıra, yatay mimari kavramını merkeze alarak şehirde doğayla iç içe yaşama deneyimini sunacak. Ferah bir ev yaşamı için planlanan geniş balkonlar ve yüksek tavanlar, eşi benzeri olmayan bir yaşam deneyimi sunacak. Tema İstanbul Genel Müdürü M. Aydın Ayçenk, Tema İstanbul 2 ile iki proje ile ulaşılan kaliteyi ve yaşam deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, “İnşa ettiğimiz ilk iki projede konut alma fırsatımız oldu. Atakent sakinleri tarafından takdirle karşılandı. Yeni projemiz Tema İstanbul 2 ile şimdi sakinlerimiz sevdiklerini buluşturuyor Tema İstanbul 2’de ön talep süreci ile başlayan ve lansman sonrası yoğun talebin artarak devam etmesi bizleri mutlu etti.” dedi.

YORUMLAR YAZ