Sinpaş GYO Yeni Projesi: Koru Aura

Sinpaş GYO Yeni Projesi: Koru Aura

Sinpaş GYO’nun yeni projesi Koru Aura ile 2022’ye giriyor. Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çelik, 2021’i başarıyla geride bıraktıklarını belirterek, “Zorluklara rağmen hedeflerimize büyük ölçüde ulaştık ve yılı bitirdik. Yeni bir yılı daha umutla bekliyoruz. ve yeni proje ve faaliyetler için atılacak adımlar.” dedi.
Sinpaş GYO, yarım asra yakın tecrübesiyle Türkiye’de gayrimenkul sektörüne öncülük etmiş, yeni projesi Sinpaş Koru Aura ile bir ilke imza atmıştır. Yaklaşık 2,2 milyar tahmini geliri ile proje, pandeminin konut ihtiyacındaki değişiklikleri dikkate almak üzere tasarlanmış ilk özel yaşam projesidir. Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çelik, 2021’den başarıyla çıktıklarını belirterek, yeni yılda da para kazanmaya devam edeceklerini söyledi. Çelik, “Sinpaş Grubu olarak tüm zorluklara rağmen hedeflerimize büyük oranda ulaştık ve yılı kapattık” dedi.

Pandemi de yeni normal için tasarlanan ilk proje: Koru Aura

Gayrimenkul sektöründe yenilikçi projelere öncülük ettiklerini söyleyen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, son projeleri Koru Aura hakkında şu bilgileri verdi: “Son iki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin seyri yıllardır ekonomik ve sosyal hayatımızı önemli ölçüde değiştirdi. Önceliklerimiz ve iş yapış şeklimiz değişti. Gerektiğinde e-okul ortamı için kişiselleştirilmiş bir yaşam alanı sağlayan ve bir e-okul ortamı sağlayan çok özel bir projedir. Ev hayatımız için gerektiğinde home office olarak , artık daha fazla zaman harcıyoruz.”

YORUMLAR YAZ