Türkiye’de Bir İlk! Selenium Park, Metaverse’e Taşındı

Türkiye’de Bir İlk! Selenium Park, Metaverse’e Taşındı

Aşçıoğlu, yeni projesi Selenium Park’ı Metaverse’e taşıyarak bir ilke imza atıyor. Gayrimenkul sektöründe 55. yılını, seçkin ve konforlu yaşam alanlarına imza atan markası Aşçıoğlu, yeni konut projesi Selenium Park’ı Metaverse dünyasına kazandırarak bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Yani Selenium Park artık Metaverse dünyasında yükselecek. Bugün Selenium Park sahipleri, tarihi yarımadaya bitişik yatay mimari konseptli, tarihi surlara bakan, toplam 195 bağımsız bölümden oluşan 18 parsel üzerinde 2+1’den 5.5+1’e kadar değişen bahçe dubleksleri sunmaktadır.

Konuyu değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Aşçıoğlu, günümüz dijital dünyasının trendlerine ayak uydurduklarını ve özellikle tüketicilerin dijital trendlerini takip ederek bu çerçevede tedbirler almaya devam ettiklerini söyledi. İrfan Aşçıoğlu, “Dünya pandeminin etkisiyle tüm hızıyla dijitalleşiyor. Ancak Metaverse ile dijitalleşmenin ötesine geçiyor ve dijitalleşmenin evrimini yaşıyoruz. Aşçıoğlu olarak dijital dünyanın bir parçası olduğu Metaverse’in bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Selenium Park, Marmaray Kazlıçeşme istasyonuna yürüme mesafesinde, Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakın, eşsiz bir konumdadır. Kabataş-Bağcılar tramvayı tarihi yarımada ve Boğaz hatlarına kolay ulaşım sağlarken, planlanan Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattı da Selenium Park’a değer katıyor. Çevre düzenlemesi yapılmış ve araçlara kapalı olan Selenium Park’ta kapalı havuzu, özel sinema, fitness salonu, sauna, buhar odası, hamam, masaj odası, kapalı çocuk oyun odası, açık çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları bulunmaktadır.

YORUMLAR YAZ