Roca’dan Temassız Çözümler

Roca’dan Temassız Çözümler

Hijyen ve temizlik kuralları hayatın her alanında önemli olup, içinde bulunduğumuz süreçte daha da önem kazanmaktadır. Roca’nın temassız ürün gamı ​​ile özellikle yoğun kullanım alanlarında banyoya teknoloji ve konfor sağlarken hijyen sağlamak hiç olmadığı kadar kolay. Bir asırlık geçmişi yenilikçi bir vizyonla birleştiren Roca, değişen ihtiyaçlara göre ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şirketin ürünleri farklı olup, özellikle pandemi bağlamında her zamankinden daha önemli olan kamusal alanlarda hijyen ve temassızlık sorunlarına çözümler sunmaktadır.

Genel kullanım alanları için temassız çözümler;

İleri teknoloji ile üretilen Roca ürünleri; otel lobileri, havaalanları, kafeler vb. toplu kullanımın yoğun olduğu mekanlar için alternatif oluşturmaktadır. Kızılötesi sensörler ile hareketi hızlı bir şekilde algılayan, temassız hijyen sağlayan temassız ürün koleksiyonu, otomatik sensörlü lambalar, yıkama için elektrikli tank butonları veya basit el hareketleriyle etkinleştirilen gömme aydınlatmalı aynalardan oluşuyor. Proton fotoelektrik pisuvarlar, halka açık ve kamusal alanlarda fiziksel teması minimuma indirirken, kullanım sonrasında devreye giren kendi kendini temizleme özellikleri ve temassız çalışma sağlayan sensörler de virüs ve bakterilerin yayılmasını engelliyor.

Hem hijyenik hem ekonomik Loft-E elektronik lavabo bataryası ve L30-E dokunmatik lavabo bataryasını kamusal alanlarda üst düzey hijyen için üreten Roca, temassız kullanım sunuyor ve sensörü musluğa entegre ediliyor. Geleneksel tasarımı tercih edenlerin tercihi L30-E, zamansız tasarımının yanı sıra pil ve elektrikle de çalışabiliyor. Hijyenik kullanımın yanı sıra enerji verimliliği ve su tasarrufu gibi temel konulara da çözüm getiriyor. Pil, hareket algılanmadığında otomatik kapanma işlevine sahiptir, su tasarrufu işlevine sahiptir ve dakikada maksimum 5,7 litre su akışına sahiptir.