Roca’dan Teknoloji, Konfor ve Tasarruf Bir Arada

Roca’dan Teknoloji, Konfor ve Tasarruf Bir Arada

Roca, teknoloji ve tasarımı bütünleştiren sürdürülebilirlik odaklı ürünleriyle doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunuyor. Mobil uygulama üzerinden uzaktan kontrol edilebilen ve hafıza fonksiyonu ile bireysel kullanım sunan Roca Akıllı Duş; tasarruf, güvenlik ve konforu bir arada yaşamak isteyenlerin gözdesi olacak.

Yenilikçi tasarımını teknoloji ile birleştiren Roca, kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmaya devam ediyor. Tüm süreçlerinin sürdürülebilirliğine odaklanan şirket, ürünleri ile enerji verimliliği ve su tasarrufu gibi temel sorunlara da çözümler sunuyor. Roca Smart Shower, yüksek teknoloji ve tasarımı birleştiren ürünlerden biridir. Roca Smart Shower, banyo alışkanlıklarını değiştirmek ve duş keyfini en üst düzeye çıkarmak için Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini kullanır. Ürün, yüksek verimliliği ile kullanıcılara su ve enerji tasarrufu yapma imkanı da sunuyor.

Mobil uygulama üzerinden kolayca kontrol edilebilen akıllı duşlar, kişiselleştirme seçenekleri, güvenli kullanımı ve uzaktan kullanımı ile duş keyfini artırırken verimliliği en üst düzeye çıkarıyor. Şık ve basit arayüzü, su akışını değiştirmenize ve su sıcaklığını sabitlemenize olanak tanır. Renkli LCD ekran ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde tüm ayarlar duş sırasında yapılabilir. Akıllı duş, kişiselleştirilebilir profilleri sayesinde tüm ailenin farklı tercihlerine göre özel bir duş deneyimi yaratabiliyor. Hassas sıcaklık, akış ve zaman ayarları ile farklı profiller oluşturarak duşunuzu istediğiniz saatte hazır hale getirebilirsiniz. Yine teknoloji ile temizlenen akıllı duş, 6 dakikalık kapsamlı bir temizlik programına sahiptir. Kireç ve kiri çıkarmak için aralıklı yüksek basınçlı su çıkışı sağlar. İşlem sırasında su çıkışını temizlemek ve her türlü bakteriyi yok etmek için 72°C’deki su kullanılabilir.

YORUMLAR YAZ