RAMS Garden, Ön Lansman Kampanyasıyla Satışa Çıktı

RAMS Garden, Ön Lansman Kampanyasıyla Satışa Çıktı

Bahçelievler’de yepyeni bir yaşam sunan RAMS Garden, ön lansman etkinliği ile satışa çıktı. 2-4 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen ön lansman kampanyasında satış ofislerini 5 binden fazla kişi ziyaret etti.

Yoğun talebe ilişkin görüşlerini dile getiren RAMS Global CEO’su Faruk Bülbül, “Yaklaşık bir yıl önce finansal gücümüzle, Türkiye inşaat sektörünün geleceğini aydınlatmak için kolları sıvadığımızı sizlerle paylaşmıştık. Türkiye’ye duyduğumuz güvenin ve sektöre getirdiğimiz yeniliklerin en yakın örneği Quattro İstanbul oldu ve şimdi RAMS Garden büyük ilgi gördü.

RAMS’ın Türkiye, Dubai, Tayland, Moskova, Kazakistan’da bulunan 18 aktif şantiyesinden biri olan RAMS Garden, 1100 metrekarelik sosyal tesis ve kapalı spor salonları gibi sosyal alanlar da sunuyor. Bugüne kadar teslim edilen 20.000’den fazla konutla RAMS Global, önümüzdeki 4 yıl içinde Türkiye’de 9.000’e yakın konutu sahipleriyle buluşturmayı hedefliyor.

5 ülkede 10’dan fazla şehirde 4 milyon metrekareye yakın proje alanına imza atan RAMS Global, dünyanın 83’üncü, Türkiye’nin ise 4’üncü projesi olan RAMS Garden’ı İstanbullularla buluşturdu. RAMS Bahçeleri, konumu nedeniyle, bir şehirde elde edilebilecek en yüksek yeşil ve bahçe yaşamını sağlamak için güçlü bir ihtiyacı karşılamıştır. Bahçelievler’in en değerli arsası olan RAMS Garden’da toplam 75.000 metrekare alana sahip 33.000 metrekare yeşil alanı 2+1 olup, 5+1’e kadar çeşitli konut seçenekleri sunmaktadır.

YORUMLAR YAZ