QUA Granit, Metaverse Dünyasına Güzellik Katacak

QUA Granit, Metaverse Dünyasına Güzellik Katacak

2016 yılında kurulan QUA Granite, yaşam alanlarına estetik, kalite ve güzellik katan Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise ikinci en büyük markası haline gelmiş, Metaverse dünyasına güzellik katmaya hazırdır. Geleceğe yönelik bir vizyonla QUA Granite, dijital evrende büyük bir ada satın alarak Metaverse’e büyük yatırım yaptı.

QUA Granite, satılan 25 adadan birini satın aldıktan sonra, Paris Saint-Germain yıldızı Marco Verratti, Bayern Münih kanat oyuncusu Kingsley Coman, İsviçreli tenis yıldızı Stan Wawrinka ve FC Basel hissedarı Dan Holzmann da dahil olmak üzere, artık komşu arayabilecekleri küresel süperstarlar listesine katılıyor. Gucci ve Adidas gibi dünyaca ünlü markaların hızla katılıma yatırım yaptığı Metaverse’den QUA, müşteri tabanı için yeni etkileşimler, yeni deneyimler ve benzersiz faydalar yaratmayı hedefliyor. Ayrıca QUA, sektörde Metaverse’e yatırım yapan ilk şirkettir. Bu sayede hem küresel pazarda hem de teknolojide kendine olan güvenini ve geniş vizyonunu ortaya koymuştur.

Ercan Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Allbatross Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı’nın yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Serkan Önem, “Geleceğe yönelik bir vizyonla Metaverse’e geçiş tamamen şirketimizin DNA’sında var. benim adım Yatırımcılarımıza ve müşterilerimize katma değerli faydalar, yeni ve daha doğal etkileşim yolları ve yeni deneyim alanları sağlayacağız. Bu çalışmaların bir ileri adımı olarak sektörümüzde Türkiye’de bir ilk olan Metaverse Island satışına destekleri ve stratejik tavsiyeleri için tüm Capital Block ekibine ayrıca teşekkür ederim. ” dedi. Ada’yı satın almanın yanı sıra, QUA Granite yakında etkinlikler, envanter, indirimler ve daha fazlasıyla küresel tedarikçilerine fayda sağlayacak bir dizi NFT’yi piyasaya sürecek.