Permolit Boya Yenilikçi Ürünlerini Avrupa Pazarına Tanıttı

Permolit Boya Yenilikçi Ürünlerini Avrupa Pazarına Tanıttı

Permolit Boya, Belgrad’da düzenlenen Güneydoğu Avrupa’nın en büyük boya ve dekorasyon fuarlarından biri olan South East Europe Belgrade Building Expo’ya katıldı. Permolit Boya, 38 yılı aşkın bir süredir %100 yerli sermayeli bir marka ve “Dünya güzelleşir” vizyonuyla Türkiye ve yurtdışında faaliyet gösteren, Türk boya sektörünün lider markalarından biridir.

Türk boya sektörünün lider ve güçlü firmalarından ve Sırbistan’ın en büyük firması olan Akçalı Boya’nın bir parçası olan Permolit Boya, Güney Avrupa’nın en önemli boya ve dekorasyon fuarlarından biri olan Güneydoğu Avrupa Belgrad Yapı Fuarı’nda, doğa dostu yeniliklerini yaşam alanlarını yeniden tasarlamak için sergiledi.200’ün üzerinde katılımcı ve 10.000’e yakın ziyaretçinin katıldığı fuarda Sırbistan Büyükelçisi Hami Aksoy ve Ticaret Müşaviri Yasemin Yüce Permolit Boya’nın standını ziyaret etti.

Permolit Boya CEO’su M. Akın Akçalı, “Hedefimiz Permolit marka boyalar ve Akçalı, Motip ve Carat marka spreyler ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. bugünün ihtiyaçları ve tüketicilerin ne istediği. Bugün markalarımızın Türkiye ve 25 ülkedeki başarısındaki en önemli faktör bu yaklaşımdır. Kasım 2021’de İngiltere’ye ve Şubat 2021’de ABD’ye katılıyoruz. 17-19 Mart Son olarak Güneydoğu Avrupa’nın en önemli boya ve dekorasyon sergilerinden biri olan Sırbistan’da South East Europe Belgrade Building Expo’ya (SEEBBE) katıldık. Fuarda standımızı yalnız ziyaret etmemize izin vermeyen Sırbistan Büyükelçimiz Hami Aksoy ve Ticaret Müşavirimiz Yasemin Yüce’ye de ayrıca teşekkür ederim. Ticaret fuarlarını farklı ülke, kültür ve bölgelerden gelen katılımcı ve ziyaretçiler için bir buluşma noktası, yeni ürün ve hizmetleri tanıtmak için önemli bir fırsat olarak görüyoruz, ortak noktaları ise “Yerelde lider, küresel olarak etkili” yaratıcı yolculuğumuza hizmet etmeleridir.” şeklinde konuştu.