ODE Yalıtım’ın İnovatif Ürünleri Ödülle Taçlandı

ODE Yalıtım’ın İnovatif Ürünleri Ödülle Taçlandı

Türkiye’nin en büyük ısı yalıtım şirketi ODE Yalıtım, yenilikçi ürünlerinin başarısıyla bir kez daha ödüle layık görüldü. 19. Yalıtım Endüstrisi Başarı Ödülü Yıllık Yalıtım Ürünü “B-s1-d0 R-Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü”; “Epikon Eternal SBS Katkılı Polimer Asfalt Su Geçirmez Mat”, Yılın Su Geçirmez Ürünü Ödülünü kazandı.

Global yolculuğunda Ar-Ge ve inovasyona odaklanan ODE Yalıtım, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Greentech Ar-Ge adlı inovasyon merkezi ile bu alandaki çalışmalarına hız verdi. 6 kıtada 75’ten fazla ülkeye ihracat yapan Türk yalıtım sektörünün lider kuruluşlarından biri olan ODE Yalıtım, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülü’nden iki ödül almıştır. Yılın Isı Yalıtım Ürünü olan “B-s1-d0 R-Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü”, Yalıtım dergisi tarafından düzenlenen 19. yıl ödül töreninde “Epikon Eternal SBS Katkılı Polimer Asfalt Su Yalıtım Matı” Yılın Su Yalıtım Ürünü ödülünü kazandı.

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan, ODE Yalıtım’ın global marka yolculuğunda en önemli gücünün Ar-Ge ve inovasyon olduğunu belirterek, “Bu bakış açısıyla Ar-Ge ve inovasyona yaptığımız yatırımları yıldan yıla artırdık. Çok güçlü bir Ar-Ge departmanına sahiptir. Bu birim, tek başına veya TÜBİTAK işbirliği ile Türkiye’de ilk projeye imza atmıştır. Geçen yıl bu konudaki çalışmalarımızı ilerletmek için Greentech Ar-Ge adında bir inovasyon merkezi kurduk, geliştiriyoruz. Sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan Yalıtım Endüstrisi Başarı Ödülleri’ndeki yenilikçi ürünler, doğru yolda olduğumuzun büyük bir göstergesi.” dedi.

YORUMLAR YAZ