Ode Yalıtım Epikon Serisindeki Ürünlerini Ustalarla Buluşturmak İçin Yola Çıktı

Ode Yalıtım Epikon Serisindeki Ürünlerini Ustalarla Buluşturmak İçin Yola Çıktı

%100 yerli sermayeli Türkiye’nin en büyük ısı yalıtım şirketi ODE Yalıtım, su yalıtım alanında üst membranı yeniden tanımlayan Epikon serisini ustalar ile buluşturmak için yola çıktı. Altı kıtada 75’ten fazla ülkeye ihracat yapan Türk yalıtım sektörünün önde gelen kuruluşlarından ODE Yalıtım, Türkiye’nin dört bir yanındaki ustalarla buluşacak. ODE Yalıtım, Epikon ile sadece ürün değil, uçtan uca bir hizmet deneyimi sunuyor. Doğru ürün seçiminden, doğru detayların oluşturulmasına ve reçetenin uygulanmasına kadar, özel projeler için gerekli olan özel detaylar için tasarımcılarla birlikte çalışarak çözümler üretin. ODE Yalıtım, profesyonel iş ortakları ve uygulama aşamasında düzenli denetimleri ile sorunsuz bir uygulama sağlayarak, SAFEZONE’nin 15 yıl garantisi ile binanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor.

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan, 9 Mayıs – 1 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan “Epikon Ustalar Festivali” kapsamında 26 ilde 56 bayisinde ustalarla buluşacaklarını belirterek, “Hedefimiz; Yenilikçi özellikleriyle Türkiye’de bir ilke imza atan Epikon serimizi ustalarımıza tanıtmak için başlıyoruz. Uzmanlarımızın ustalarımızla buluşacağı bir şenlik hazırlıyoruz teknik ve uygulamalı eğitimlerle onlar da iyi bir deneyim yaşayacaklar.” şeklinde konuştu.

Epikon Ustalar Festivali Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde başlıyor. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Manisa, İzmir, Muğla, Antalya, Konya, Karaman, Mersin, Adana, Gaziantep, Karamanmaraş, Kayseri, Nevşehir, Trabzon, Samsun, Kastamonu, Bartın, Ankara, Düzce ve Sakarya’nın ardından İzmit’te bir toplantı yapılacak. Bazı illerde birkaç gün sürecek olan festival ve bayilikler ile ilgili detaylı bilgiye www.epikonustalarfestivali.com adresinden ulaşılabilir.

Festival süresince düzenlenen etkinliklerle Epikon iki adet İZOPRO Tüp hediye edecek. İzolasyon tesisatçılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen İpragaz, sabit basınç ve yüksek alev sıcaklığı sağlayarak su yalıtım uygulamalarını daha ekonomik, güvenli, hızlı ve verimli hale getirir. Bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecek.

YORUMLAR YAZ