Nişantaşı Koru Projesi 2021 Yılının Satış Şampiyonu Oldu

Nişantaşı Koru Projesi 2021 Yılının Satış Şampiyonu Oldu

DAP’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nişantaşı Koru Projesi 2021’de en çok satan proje oldu. Emlak Konut GYO güvencesi ve DAP vizyonuyla hayata geçirilen Nişantaşı Koru projesi, Emlak Konut GYO projeleri arasında 2021 yılında en çok satışı yapılan proje oldu. Nişantaşı Koru projesinde 124 ayrı parça satılarak 1 milyar 898 milyon 625 bin liret ciro elde edildi. DAP’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nişantaşı Koru projesi 2021’de en çok satan proje oldu. Nişantaşı Koru’nun KDV hariç toplam satışı 1 milyar 898 milyon 625 bin lira oldu. Toplam 31 bin 896,14 metrekare alana sahip toplam 124 bağımsız arsa satışı ile projenin yatırım değeri örnek teşkil etmektedir.

Nişantaşı Koru projesinde yer alan üniteler, malzemelerin birbiriyle uyumlu olduğu, yaşam alanlarının en verimli şekilde kullanıldığı, kalite ve konforun en üst düzeye çıkarıldığı lüks bir tekne mantığıyla tasarlanıyor. Projenin bağımsız bölüm sayısı da düşük tutulmuştur. Kat yükseklikleri 5 ila 10 kat ile sınırlıdır. Nişantaşı bölgesinde bahçe villa ve teras villa konforunda özenle tasarlanan projenin her detayı, Nişantaşı’nın “lüks ötesi” anlayışını yeniden tanımlıyor. DAP’ın yenilikçi vizyonunu Emlak Konut güvencesiyle birleştiren proje, iki kıtayı birbirine bağlayan dünya başkenti İstanbul’un avucunun içindeki mücevher Nişantaşı’nda 50 yıl sonra bile değer katacak bir eser olacak. Doğanın “iyileştirici” gücünün vurgulandığı Nişantaşı Koru projesinde temiz hava ve bol oksijen; bir daire büyüklüğündeki terası, geniş salonu, yatak odası ve mutfağıyla evinizi dolduracak.

Nişantaşı Koru projesine olan yoğun talebe dikkat çeken DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Elde ettiğimiz satış başarısı, sağlıklı evlere yönelik ciddi talebin devam ettiğini gösteriyor. DAP’ın vizyonu Ormanköy’ün devamı “Sağlıklı Evler” standardının bundan sonraki en güzel örneklerinden. Bireysel çözümler içeren projelerde, hem koru hem de boğaz manzarasını yaşayabileceğiniz, şehir manzarasına komşu yaşam alanları sunuyoruz. Ihlamur Köşkü gibi değeri olan yeşil alanlardan biri. Bu projede doğanın güçlerinden ilham alıyoruz, çevre dostu ve depreme dayanıklı yapılar geliştiriyoruz, her detayı iyi düşünülmüş, 6. katta Boğaz’da olabilirsiniz Boğaz’da yüzmek için sonsuzluk havuzu, binadan ve kendi bahçenizden ulaşımı sağlayan bahçeli villa DAP’ın yenilikçi vizyonu ile tasarlanan proje, nesilden nesile aktarılan bir miras. ” şeklinde konuştu.

YORUMLAR YAZ