Natura Vadi Görkemli Lansman Töreni ile Satışa Sunuldu

Natura Vadi Görkemli Lansman Töreni ile Satışa Sunuldu

Yenilikçi projelerin ve yüksek kârlı yatırımların öncüsü olan Fırat Life Style ve Rast Grup iş birliğiyle hayata geçirilen NATURA VADİ, 22 Mayıs Pazar günü büyük bir lansman töreniyle satışa açıldı. Lokasyon olarak Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. 375.000 metrekare büyüklüğündeki arsada, 10 blok toplamda 909 daireden oluşuyor. Dairelerin çeşitliliği ise 3+1, 4+1, 5+1.

Nefise Karatay’ın ev sahipliğinde düzenlenen lansman törenine iş, sanat, toplum, siyaset ve bürokrasinin önemli isimleri katıldı. Gün boyu gerçekleştirilen lansman etkinliğinde konuklara Natura Vadi’nin maket evi de hediye edildi. Natura Vadi’nin lokasyon, konsept, mimari ve proje tanıtım ofisi ziyaretçilerden tam not aldı. Alıcılara %10 + %10 indirim fırsatı sunmak için özel açılış etkinlikleri. Ön talep sürecinde büyük ilgi gören Natura Vadi’nin lansmanı ile rekor düzeyde konut satışı da gerçekleşti.

Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, lansmanın açılış konuşmasında, “Ülkemizin her yıl 750 bin yeni konut ihtiyacı var. Ancak son dönemde yeni konut üretilmediği için hem kiralar hem de satış fiyatları yükseldi. Bi bu sorumluluğu Fırat Life Style ile paylaşıyoruz. Bir mega proje daha hayata geçiriliyor. Sektörün bu şekilde yeni bir konut arzına ihtiyacı var. Bu arz dengesini ülkemizin çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda doğru şekilde karşılamak için yola çıktık. Lansman öncesi aşamada daha yolun başında olan projemize rekor sayıda talep geldi dostlarımızdan gelen bu ilginin karşılığını vermemek için aşağıdan satış yapıyoruz. lansman döneminde maliyet fiyat politikası Bir yıl sonra %100 kazandıklarını kendileri görecekler Çünkü lansman dönemi satış fiyatının maliyetin altında kaldığı dönemdir. Önümüzdeki günlerde ise maliyet kaçınılmaz olarak fiyatlara yansıyacaktır.” dedi.

YORUMLAR YAZ