Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı 2022

Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı 2022

Dünya doğal taş sektörünü bir araya getiren ve bu yıl 27.si düzenlenecek olan İzmir Mermer Fuarı’ndan önceki yıllarda olduğu gibi beklentiler oldukça yüksek. Doğal taş sektörünün dünyanın önde gelen fuarı Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 30 Mart – 2 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında İzmir’de gerçekleştirilecek.

İZFAŞ tarafından organize edilen ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Marble İzmir Expo 2022’nin stratejik planlama ve online toplantısı. Hem fuarda hem de sektörde 2022’yi en verimli şekilde geçirme çabaları sektörle uzlaşı oluşturma oturumunda değerlendirildi. 2023’te adil bir tarih de oy çokluğu ile belirlenir. 2023 İzmir Mermer Fuarı’nın 26-29 Nisan tarihleri ​​arasında yapılması kararlaştırıldı. İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu Alıcı’nın başkanlık ettiği Mermer İzmir Fuarı Danışma Kurulu toplantısına 50’ye yakın sektör temsilcisi ve İZFAŞ yetkilisi katıldı.

Katılımcılardan ve ziyaretçilerden gelen geri bildirimlere dayanarak, bu yıl da tüm alanlar katılımcılara tahsis edilecek. Fuarın hedef kitlesi, doğal taş işleme makine ve teknolojisi bayi ve toptancıları, inşaat ve taahhüt firmaları, yapı denetim firmaları, yapı marketleri, yapı malzemeleri toptancıları, perakendeciler ve distribütörler, inşaat makinaları bayi ve toptancıları, madencilik ve doğal taş firmalarını kapsamaktadır. Katılımcı firmalarımızın ihtiyaçlarına göre ABD ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere çok geniş bir alanda doğrudan veya 3 farklı bölge temsilcimiz aracılığıyla etkinlikler gerçekleştiriliyor. Temsilcilerimizin faaliyet gösterdiği bölgeler; Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Asya, Avrupa ve Rusya. Tüm doğal taş firmaları Fuar İzmir’in kapalı salonunda, başta Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere hedef ülkelerle gerçekleştirilirken, C Salonunun %60’ı makine ve mekanik teknoloji firmalarına tahsis edilecek.

YORUMLAR YAZ