Kalekim Ürün Grubuna Tecnica 542’yi Ekledi

Kalekim Ürün Grubuna Tecnica 542’yi Ekledi

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kalekim, “Tecnica Zemin Çözümleri” ile zemin sistem çözümleri alanındaki geniş tecrübesini ortaya koydu. Bu kez ürün grubuna Tecnica 542’yi de ekledi. Tecnica 542 kaplama malzemesi zemine sadece parlak ve doğal bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda aşınmaya da dayanıklıdır.

Yapı kimyasalları sektöründe dayanıklı ve güvenilir çözümleriyle öne çıkan Kalekim, “Tecnica Zemin Çözümleri” ürün gamına bir yenisini daha ekliyor. Tecnica 542, Kalekim’in zemin sistem çözümlerindeki derin tecrübesinin ve araştırma geliştirme gücünün bir sonucudur, özellikleriyle zeminlere güç ve parlaklık katar. Tecnica 542, su bazlı, alifatik, poliüretan bazlı iki bileşenli konstrüksiyonu ile iç duvar ve tüm zemin kaplama sistemleri için bir bitiş malzemesi olarak tüketicilere ve profesyonellere büyük kolaylık sunuyor.

Kalekim tarafından geliştirilen Tecnica 542, insan ve çevre anlayışına dayalı olup, su bazlı, solventsiz, kokusuz yapısı insan ve çevre sağlığını tehlikeye atmaz. Ürün şeffaf yapısı sayesinde kullanılan zeminin rengini değiştirmez, zemine doğal parlak bir görünüm kazandırır. Tecnica 542, ev temizlik kimyasallarına, leke ve lekelere karşı dayanıklıdır ve yüksek aşınma direncine ek olarak uygulanması ve temizlenmesi kolaydır.

YORUMLAR YAZ