Kale Banyo Lotus Banyo Mobilyasını Tasarımlarına Ekledi

Kale Banyo Lotus Banyo Mobilyasını Tasarımlarına Ekledi

Kale Banyo, hem fonksiyonel hem de şık tasarımına Lotus Banyo mobilyalarını ekliyor. Lotus çiçeğinin modern detaylarla minimalist yorumu ile Kale banyo, evinde yeniliklere yer açmak isteyenlerin tercihi olacak. Modern tasarımı minimalist yeni banyo mobilyalarıyla buluşturan Lotus, Kale Banyo, dekor severleri geleceği bugünden yaşamaya davet ediyor.

Her detayında yenilikçi bir tasarım sunan Lotus koleksiyonu, yaşam alanlarında şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada yaşamak isteyenler için tasarlandı. Kale Banyo, banyo mobilyası kategorisindeki tüm koleksiyonlarının uyumunu sunarak banyonuza yenilik getiren bütüncül tasarım yaklaşımıyla tüketicilerin beğenisini kazandı. Çarpıcı mat leke kaplamaya sahip Lotus serisi, dokunmatik kontrollü 2 farklı aydınlatma seçeneği ve cam tezgah alternatifi sunarken Zero 2.0, parlak beyaz ve mat Siyah ile hayal ettiğiniz güzel ve hijyenik banyo deneyimini sunuyor.

Çok Amaçlı, Geniş Depolama Alanı

Evinizdeki tüm detayları yaşamak istediğiniz o sıcacık yerlerden biri olan banyonuzda, seçeceğiniz banyo mobilya takımı çok önemlidir. Farklı tarzlardaki çizgileri ile çok amaçlı lavabo seçeneği sunan Kale banyolar, tüm ihtiyaçlarınız için gerekli alanı size sunuyor. Lotus banyo mobilyası koleksiyonu, yavaş kapanan bas-aç çekmeceleri ile tüm malzemelerinize yer açan büfe ve boy dolap modülleri ile geniş depolama alanları yaratır. Mat Beyaz, Mat Siyah, Mat Gri boya renk seçenekleri ve ışıklı ayna panelleri ile banyo dekorunun sınırlarını aşıyor.