İstanbul’un Yeni Yalı Dairelerinde Ön Talep Başladı

İstanbul’un Yeni Yalı Dairelerinde Ön Talep Başladı

Vesen Yapı İstanbul’un en sıra dışı ve iddialı projeleri T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı İller Bankası güvencesiyle hayata geçiriliyor. İstanbul’un en gözde yaşanabilir bölgelerinden Tuzla sahilinde, denizin mavisinin doğanın yeşili ile buluştuğu Mercan’da inşaatına başlanan Mercan Tuzla Vesen Konakları projesi için ön başvurular toplandı.

Projenin 2024 yılının ilk çeyreğinde konut teslimi ile tamamlanması hedefleniyor. Mercan Tuzla Vesen Konakları, denize sıfır konumu ile yeni nesil ayrıcalıklı lüks bir yaşam vadediyor. Özel plajı, ferah ve fonksiyonel yüksek tavanlı daireleri, geniş yeşil alanları, geniş sosyal tesisleri ve akıllı ev sistemleri gibi detaylar kalite ve lüksün altını çiziyor. Projenin peyzaj konseptinde kesintisiz yürüyüş yolları, yapay göletler, zen bahçeleri, çocuk oyun alanları, macera temalı oyun alanlarının yanı sıra açık hava spor merkezleri ve kapalı sosyal tesisler dikkat çekiyor.

T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı İller Bankası’nda 40.795 m2’lik sahil arazisi üzerinde geliştirilen projesi, 16 blokta 158 seçkin daireden oluşuyor. Mercan Tuzla Vesen Konakları, zemin + 3 katlı bloklardan oluşan, yatay inşaat yöntemiyle geliştirilen 214 m2’lik en küçük lüks ünitesi ile 3,5+1, 4,5+1 ve 5.5+1 konut seçenekleri sunuyor. Daireler 26m² ile 117m² arasında değişen teraslara ve 52m² ile 270m² arasında değişen bahçelere sahiptir. Mercan Tuzla Vesen Konakları, sadece karadan değil, denizden de evinize ulaşabileceğiniz çok özel bir yaşam deneyimi vaat ediyor. Mercan Tuzla Vesen Konakları Marmaray ve E5 otoyoluna 5 dakika, TEM otoyoluna ve Sabiha Gökçen havalimanına 10 dakika, bölgedeki alışveriş merkezlerine 5 km, hastane ve üniversiteye 10 km uzaklıktadır.