Geberit ile Enerji Verimliliği

Geberit ile Enerji Verimliliği

Geleceğin sürdürülebilir dünyasında Geberit’in, enerji verimliliğine katkı sağlayan hijyen çözümleri ile bilinçli doğa stratejisini sürdürüyor. Geberit Türkiye Genel Müdürü Ufuk Algıer, “Enerji verimli ürünler üreterek banyo pazarına yenilikçi çözümler sunuyoruz. Bu sayede Avrupa Su Etiketi, Blue Angel ve Water Rating Label gibi prestijli belgeler stratejimizi ödüllendiriyor” dedi.

Yılların uzmanlığını günümüz modern dünyası ile birleştiren Geberit, enerji verimliliğine katkı sağlayan banyo çözümleri sunarak doğaya yönelik bilinçli stratejisini sürdürüyor. Geberit, tüketicileri fazla su ve kimyasal tüketimini en aza indiren, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik sağlayan çözümlerle buluşturuyor. 2020 yılına kadar elektriğinin %46,1’i yenilenebilir kaynaklardan sağlanıyor ve Geberit’in toplamda 29 tesisi ISO 14001 çevre yönetim sistemine sahip.

İsviçreli banyo devi Geberitin, ürünlerini enerji tüketimini azaltan ve sürdürülebilir enerji politikaları uygulayan teknolojilerle donatarak uzun vadeli sürdürülebilirlik konusunda öncülük ediyor. Geberit, alternatif çözümler sunarak enerji tüketimindeki artışı hesaplayarak çevre duyarlılığını artırmakta ve ileri teknoloji ürünleri ile enerjiye olan bağımlılığını azaltmaktadır.

YORUMLAR YAZ