Ege Yapı Yeni Yatırımını Tanıttı: ModernYaka

Ege Yapı Yeni Yatırımını Tanıttı: ModernYaka

Ege Yapı’nın Ispartakule bölgesinde geliştirdiği, bölgeye değer katan ödüllü proje markası ModernYaka projesinin detayları kamuoyuyla paylaşıldı. İstanbul’un en hızlı büyüyen semtlerinden Ispartakule’de hayata geçirilecek ModernYaka projesinde 462 konut ve 53 ticari ünite yer alacak. Toplam yatırımı 1,8 milyon lira olan projenin 30 ay içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi markalarından Ege Yapı, yeni projesi ModernYaka’yı göl manzaralı 21 Ocak 2022 Cuma günü düzenlediği basın toplantısında tanıttı. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Ege Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Didem Güneş ve proje tasarımcısı M. Mimar Uğur Özer Özgüven, Küçükçekmece Gölü kıyısında 1,8 milyon TL yatırımla yükselecek olan ModernYaka projesini anlattı. Ege İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, konferansta yaptığı konuşmada Ege Yapı’nın faaliyetlerini ve gelecek projelerini anlattı.

İnanç Kabadayı, bugüne kadar geliştirdikleri birçok projeyle dokundukları bölgelerin çehresini değiştirdiklerini ve onları hayatın merkezi haline getirdiklerini belirterek, “Bu durumda ülkeye sağladığımız katma değerden gurur duyuyoruz, her dönemde ekonomi ve istihdam alanında. ModernYaka projesini de satmanın mutluluğunu yaşıyoruz, yeni yatırım zincirimizin ilk halkası olan Ispartakule’de inşaatına başladık. Projemiz, başlangıç ​​tarihinden itibaren ön talep döneminde büyük ilgi gördü. Bugün satış ofisimizde misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Bölgenin en değerli arazisi üzerinde yer alan ModernYaka, Ispartakule’yi eşsiz lokasyonuyla gözler önüne serecek ve bölgenin en prestijli projesi olacak” dedi. İnanç Kabadayı, salgın sürecinde ulusal iş gücü ve malzeme tedarik zincirinin karşılaştığı zorluklara rağmen, üretim ve satış sürecini iyi bir planlama ile başarıyla yönettiklerini ve söz verilen sürede proje teslimine başladıklarını söyledi.

YORUMLAR YAZ