Dijital Dönüşüm İMSİAD Gündeminde

Dijital Dönüşüm İMSİAD Gündeminde

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) üyelerini bilgilendirmeye devam ediyor. Dernek merkezinde düzenlenen toplantıda inşaat sektörünün dijital dönüşümü konuşuldu.
Dernek merkezinde yapılan toplantıya İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, İMSİAD Yönetim Kurulu ve çok sayıda katılımcı katıldı
İMSİAD Başkanı Andıç projenin açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Yaşam boyu eğitimin gerekli olduğuna inanarak İMSİAD’da eğitimlere devam ediyoruz. Yaşadığımız çağda üretimde robotik ortaya çıktı. Pazarlama ve idari işlerde dijitalleşme çok önemli. Çünkü artık yaptığımız işte verimlilik çok önemli. Verimsiz çalışma bizi her türlü rekabette öne çıkaracak. Bu da dijitalleşmenin önemini gösteriyor. Geleneksel yöntemlerin, özellikle pazarlama yöntemlerinin artık bittiğini görüyoruz. Bu iş bu kadar. Çok ciddiye aldığımız bir konu. Bugün inşaat sektörünün dijitalleşmesi hakkında bilgi alacağız” dedi.

ARTI İKİ Web & Mobile Solutions’ın sahibi Ceyhun Sezer Coşkun, dünyada ve Türkiye’de internet kullanımına dikkat çekti, dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan uygulamalar hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR YAZ