DemirDöküm Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

DemirDöküm Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

İklimlendirme sektörünün lider markalarından DemirDöküm, ilişkilerini daha da güçlendirmek için iş ortaklarıyla buluşmaya devam edecek. Pandemi döneminde dijital ortama taşınan ve ardından tekrar fiziki ortamda yapılmaya başlanan toplantılara Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan ve Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu eşlik etti. Şirket, iş ortaklarının da desteğiyle 2022 yılına kadar 63 ilde önemli bir büyüme kaydetti ve düzenlediği bir konferansla ilk altı ayı değerlendirdi. Adana, Ankara, İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen toplantıda bölgesel büyüme oranları, inovasyon, günümüzün değişen koşulları ve beklentileri ele alındı.

DemirDöküm, iş ortakları ile birlikte sektöre yön verecek adımlar atmaya devam ediyor. Bu çerçevede Adana, Ankara, İstanbul ve İzmir’de 330’a yakın iş ortağı ile bölgesel kalkınma ve büyüme hedeflerine yönelik toplantılar gerçekleştirilmiştir. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan ve Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu, DemirDöküm ürün gamında satış sonrası hizmette yeni ürünler, büyüme oranları, etkinlikler, iletişim stratejileri, müşteri memnuniyeti ve yenilikleri konu alan konferansa katıldı. Toplantıda, DemirDöküm’ün 63 ildeki önemli büyümesinin iş ortaklarına aktarıldığı ve bu başarıyı sağlamak için ortak çalışmaların önümüzdeki dönemde de devam edeceği belirtildi.

DemirDöküm’ün yüksek büyüme hızında iş ortaklarının önemli bir paya sahip olduğunu söyleyen Kayaoğlu, “Satış ağımızın popülaritesi ve kalitesi, bugün hedeflerimize ulaşmanın ana savunucularından biridir. İş ortaklarımızla çok güçlü bağlarımız var. Onlara her koşulda destek olmayı taahhüt ediyoruz Bu taahhüt doğrultusunda online ve yüz yüze görüşmeler yapmaya devam ediyoruz. Adana, Ankara, İstanbul ve İzmir bölge toplantılarımızda yine sözümüzü tuttuk.  Planlarımız ve gelecek hedeflerimiz hakkında, iş ortaklarımızın bizden beklentilerini dinledik. Bu paylaşımlar, iş dünyası ile karşılıklı dinleme ve anlayışla yaptığımız işbirliğinin sonucudur. ortakların payı, başarımızdaki en önemli faktörlerden biridir.” diye aktardı.

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, DemirDöküm’ün 2022’ye pozitif bir büyüme ile girdiğini ve bu büyümeyi devam eden uygulamalarıyla desteklediğini belirterek, “Öncelikle pandeminin yarattığı belirsizliği ve uzun süredir sanayinin etkisini aştık. Bu belirsizliği o dönemin şartlarına hızla adapte ederek aştık ve pandemiye rağmen son iki yılda önemli bir büyüme kaydettik. 2022 yıllık başarı beklentilerimizi de büyüttük.” diyerek sözlerini bitirdi.

YORUMLAR YAZ