CUBO Boya 2022 ”Yeni Başak” ve ”Pasifik”

CUBO Boya 2022 ”Yeni Başak” ve ”Pasifik”

Cubo Boya’nın iç mekanlar için geliştirdiği ve ürettiği Cubosoft iç cephe boyaları renk gamında yer alan Yeni Başak (C1020), yaşam alanlarına sıcak, doğal, samimi ve ferah bir hava getiriyor.

Bir yerin rengi, insanların ruh halini doğrudan etkileyen bir güce sahiptir. Yaşadığınız alanın aldığı ışık, mekanın genişliği, seçtiğiniz mobilyalar, zemin ve duvarların rengi size birkaç şey söyleyecektir. Cubo iç renk kartındaki “Yeni Başak” rengi sıcak ve moderndir. ”Yeni Başak” nezaketin rengidir. Kullanıcıların bir mekanı tasarlarken nasıl algıladıkları bir tasarım konusudur. Tüm araştırmalar, yerlerin psikolojik bilgiler içerdiğini doğrulamaktadır. Mekanın rengi insanlara nüfuz eder.

Türk yerli boya şirketi CUBO Boya’nın “Pasifik” rengi ile 2022’nin rengini duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

Yeni yılın rengini belirleyen uluslararası renk otoritesi Pantone Color Institute, bu yıl ilk kez mevcut renk kataloğunda olmayan bir rengi açıkladı ve 2022’nin rengini “Very Peri” olarak açıkladı. Pantone tarafından “deniz salyangozu mavisi” olarak tanımlanan “Very Peri”, “hayata barış getiren fuşya alt tonlu bir mavi”dir.

Türk yerli boya şirketi CUBO Boya’nın “Pasifik” rengi ile 2022’nin rengini duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Yılın Rengi olarak belirlenen Very Peri, mavinin değişmezliği ile kırmızının heyecanını harmanlayan bir renk. İlk bakışta yumuşak bir mor olarak tanımlanabilecek, deniz salyangozu ve mavi arasındaki tonlardan ilham alıyor. Boya sektöründe %100 lokalize olan ve hızla artan bir değere sahip olan CUBO, 2022 popüler rengini kendi mekanlarında uygulamak isteyenlere “Pasifik” rengini önermektedir.

YORUMLAR YAZ