Cosentino, İspanya Ulusal Yenilik Ödülünü Aldı

Cosentino, İspanya Ulusal Yenilik Ödülünü Aldı

Dünyanın lider yüzey üreticisi Cosentino, ulusal ve uluslararası arenada birçok prestijli ödüle layık görülüyor. Mimari ve tasarımda yenilikçi ve sürdürülebilir yüzeylerin üretimi ve dağıtımında dünya lideri olan Cosentino, İspanya Bilim ve Yenilik Bakanlığı tarafından İspanya Ulusal Yenilik Ödülü’ne layık görüldü.

Cosentino, yenilikçi yüzeylerin mimarıdır ve yenilikçi tasarımları hem ulusal hem de uluslararası düzeyde sayısız ödül almıştır. Bu arka plana karşı Cosentino, İspanya Bilim ve Yenilik Bakanlığı’ndan prestijli bir ödül aldı. Cosentino, bu önemli ödülü Silestone ve Dekton ürünleriyle aldı. İspanya Kralı VI. Felipe ve İspanya Kraliçesi Letizia’nın başkanlıkları döneminde Valencia Sergi Merkezi’nde düzenlenen İspanya Ulusal İnovasyon Ödülleri töreninde ödülü alan Cosentino, inovasyonu ilk sıraya koymada lider kabul ediliyor, hak ettiği bir rol modeli. değer zincirinin çekirdeğidir.

Bu değerli ödülü veren jüri ayrıca Cosentino’nun bir aile şirketi olmasını ve tasarım ve mimari yüzeylerin üretimi ve dağıtımında dünya lideri haline gelmesini özellikle takdir etti. İspanya Kralı ödülü Cosentino Group Başkanı ve CEO’su Francisco Martínez-Cosentino’ya verdi. Törene katılan İspanya Bilim, Teknoloji ve İnovasyon Bakanı Diana Morante, Valencia Başkanlık Sarayı Başkanı Shimo Puig, Valencia Belediye Başkanı Juan Ribo ve çok sayıda davetli katıldı. İspanya Ulusal İnovasyon Ödülü, İspanya’da inovasyon ve tasarım alanındaki en önemli ödüllerden biri olup, bu bağlamda iş büyümesinin önemli bir parçası olarak kabul edilen ve şirketleri onurlandıran yenilikçi ve profesyonel stratejilerin geliştirilmesini destekler.

YORUMLAR YAZ