Çırağan Sarayı’nda Düzenlenen Lansmanla İnvestvadi Satışa Sunuldu

Çırağan Sarayı’nda Düzenlenen Lansmanla İnvestvadi Satışa Sunuldu

İnvest İnşaat’ın uzun zamandır beklenen projesi İnvestvadi, Çırağan Sarayı’nda ki lansman etkinliğinin ardından satışa çıktı.

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Ayazağa’da konumlanan projede; evler, villalar, ticari üniteler ve apartman dairelerinden oluşuyor. Yoğun talep gören İnvestvadi’de özellikle lansman döneminde konutların metrekare fiyatı 87 bin TL’den satışa çıkarıldı. Sanayi bölgesi dönüşümü olarak %1 KDV avantajına sahip olan İnvestvadi’de anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullandırılıyor ve 18 ay içinde tamamlanarak sahibine teslim edilmesi planlanıyor. Bölgede bir ilk olan geniş bahçeli ve oturma alanlı müstakil villalar, bahçeli daireler ve balkonlu ve teraslı rezidanslar sunmaktadır. Zengin sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanları, yüzme havuzları, fitness salonları, çocuk oyun alanları ve elektrikli araç şarjlı otoparkları bulunmaktadır.

İnvestvadi’de konut seçenekleri 1+1’den 5+1’e, daire büyüklükleri 73 m2 ile 486 m2 arasında değişiyor. Geniş bahçe kullanımlı 7 villa ve 202 dairelik konut kompleksinin yer aldığı projede beş yıldızlı otel işletmeciliği anlayışı benimsenecek. İnvest İnşaat, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri haline gelen Sarıyer – Ayazağa bölgesinde üçüncü projesi İnvestvadi’yi hizmete açtı. Uzun zamandır beklenen proje, Ayazağa’nın en değerli bölgesinde 23.500 m2 arsa üzerinde yükseliyor. Proje yatay konut alanında 202 adet olmak üzere 210 konut, 7 villa, 25 alışveriş caddesi ve bir yerleşim alanı olmak üzere toplam 444 bağımsız birimden oluşmaktadır.

İnşaat Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, “Bugün ‘Vadi’ dediğimiz Ayazağa bölgesi İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri haline geldi. Daha sonra geliştirdik ve aynı bölgede inşa edilen İnvestvadi’ye başladık, bölgenin genel karakteri değişti. İnvestvadi’yi geliştiriyoruz ve 2,3 milyar yatırımla bölgedeki en değerli lokasyona konumlandırıyoruz. Projemizi söz verdiğimiz tarihten önce teslim etmeyi hedefliyoruz. Özellikle lansman döneminde konut metrekare satış fiyatını 87.000TL’den başlattık. Fiyatı lansmandan sonra güncelleyerek satışı tamamlamayı hedefliyoruz. Sarıyer-Ayazağa bölgesinde yer alması özellikle bizim için çok değerli. Hedefimiz bir süre daha bu bölgeye yatırım yapmak olacak” dedi.

YORUMLAR YAZ