Çanakkale Seramik Ev Dışı Alanlar İçin Koleksiyon Paylaştı

Çanakkale Seramik Ev Dışı Alanlar İçin Koleksiyon Paylaştı

Sürdürülebilir ürünleri ve yenilikçi tasarımlarıyla yaşam alanlarına yeni bir anlam kazandıran Çanakkale Seramik, özgün koleksiyonlarını paylaşarak, dış mekanlarda yer alan balkon, teras ve bahçeler için ilham veren dekorasyon fikirleri sunuyor.

Evinize yeni bir hava katmak istediğinizde balkon tadilatına ilk adımı atmak doğru seçim olabilir. Seçtiğiniz balkon seramiği, evinizin görünümünü tarzınızla uyumlu bir şekilde anlatır; birçok farklı faktörü göz önünde bulundurmanızı gerektirir. Güzel, şık ve seçkin görünümün yanı sıra farklı mevsim koşullarına göre balkonunuza uygun kaliteyi seçmelisiniz. Balkon seramikleri dış etkenlere dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Geri dönüştürülebilir, dayanıklı ve hijyenik, yangına ve çizilmeye karşı dayanıklı, bakteri, küf ve mantar oluşumunu engelleyen seramik, balkonlar için uygun bir dış yapı malzemesi olarak tercih edilmelidir.

Seramik artık sadece banyo ve mutfaklarda değil, uzun ömürlü, kolay kullanımlı ve hijyenik özellikleriyle tüm yaşam alanlarında tercih edilen bir malzemedir. Seramik kaplamalı teras, balkon gibi dış mekan zemin duvar seçeneklerinde aradığınız dayanıklı ve şık duruşu yakalayabilirsiniz. Evinizin dış cephesinde birinci sınıf, sağlam ve şık bir görünüm elde etmek, siz ve ziyaretçileriniz evinize girmeden önce evinizin çarpıcı özellikleri hakkında etkili bir izlenim bırakacaktır. Dış mekan mimari seçimlerinde dış mekan seramikleri bu etkili görünümde büyük rol oynayabilir. Seramik kaplamalı bir ev görünümü seçerken aradığınız dayanıklı ve şık duruşa kavuşabilirsiniz.

Çeşitli yaşam alanları ve genel alanlarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen birinci sınıf sırlı porselen karolar üreten Çanakkale Seramik, geniş renk, yüzey seçeneği, ebat ve yenilikçi ürün yelpazesi sunmaktadır. Çanakkale Seramik’in doğadan ilham alan koleksiyonu, ev konforunu dış mekanlara taşırken, doğal görünümün verdiği huzuru dış mekanlara da taşıyor. Rustic Wood ve Deck koleksiyonları ile Roma ve bahçe ve doğal taş dokularını modern yaşamla buluşturan Çanakkale Seramik, ahşap görünümünün sıcaklığıyla dış mekanla buluşurken, Pera koleksiyonları ile mekanlar tarihin görkemli günleriyle bütünleşiyor. Yaşam alanınızı doğa ile bütünleştirebileceğiniz, doğanın her detayından ilham alan bu özel koleksiyonlar ile evinizin konforunu dış mekanlarınıza da getirebilirsiniz.

Eskitilmiş ahşabın dokusunda geçmişin en güzel izleri yeniden hatırlatılıyor. 45x45cm ve 60x60cm ebatlarında, zaman yolculuğunu deneyimlemenizi sağlayan antika ahşap koleksiyonu, mat yüzeyi her yerde görülebilen bir estetik yaratıyor.

YORUMLAR YAZ