Bursa İMSİAD Yönetimi Yapı Fuarında Zenon Panel Standını Ziyaret Etti

Bursa İMSİAD Yönetimi Yapı Fuarında Zenon Panel Standını Ziyaret Etti

Sektöre yön veren öncü kuruluş Bursa İMSİAD Yönetimi Zenon Panel Standını ziyaret ederek yapılan yenilikleri, taşıma ve dayanım gibi konularda bilgi alışverişinde bulundu. Sektörün önde gelen ürünlerinden biri olan Zenon Panelin 60 yıl statik ömrünün yanı sıra enerji verimliliğine yaptığı katkıdan dolayı faydaları konuşuldu.

44. Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’da standımızı ziyaret eden İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) Başkanı Mustafa Andıç, Başkan Yardımcısı Şeref Demir, Ar-Ge Komisyonu Başkanı Olgun Altun ve değerli İMSİAD Üyelerine şükranlarını sundular.


Sektöre yön veren öncü kuruluş BURSA İMO , BURSA İMSİAD, DEĞERLİ BÖLGEMIZ MÜTEAHHİTLERİ Zenon Panel standını ziyaret ederek yapilan yenilikleri, taşıma ve dayanim gibi konularda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Deprem bölgesi olan illerde daha iyi ve daha ekonomik çözümlemeler ile zatı ağırlığı hafif, hızlı, uzun ömürlü planlamaları ile sektörün önde gelen ürünlerinden biri olan ZenonPanelin ; 60 yil statik ömrünün yanı sıra enerji verimliliğine yaptığı katkıdan dolayı faydaları konuşuldu.
Yatay mimaride ve yeşil evlerdeki etkilerimiz yani sıra akıllı ev sistemlerindeki uyumluluğu incelenmiş çözümler konusunda çalışma kararları alındı.

YORUMLAR YAZ