Boya ve Mantolama’nın Kaliteli Markası Fawori, Paintİstanbul & Turkcoat 2022 Fuarındaydı

Boya ve Mantolama’nın Kaliteli Markası Fawori, Paintİstanbul & Turkcoat 2022 Fuarındaydı

Boya ve mantolama ürünlerinde kalite ve fiyat anlayışının temsilcisi Fawori, Paintistanbul & Turkcoat 2022 fuarına geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalları ile katıldı. Fuarda Türkiye’den ve dünyadan ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Fawori, sektörün parlayan yıldızı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Türkiye ve Avrasya’nın en kapsamlı boya ve kaplama sektörü platformu olarak kabul edilen Paintistanbul & Turkcoat 2022, Betek Boya’nın güçlü markası Fawori’nin premium ürünleri ve özel renkleriyle Nippon Paint’e ev sahipliği yaptı. Boya ve mantolama ürün kalitesi ve fiyat anlayışının temsilcisi Fawori, geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalları ile ziyaretçilerini standında ağırladı. Nippon Paint-Betek’in Gebze ve Kayseri fabrikalarında yüksek performanslı ürünler üreten Fawori, Türk yalıtım sektöründe ilk üç, Türk boya sektöründe ise ilk dört markadan biridir.

Fawori’nin geniş ürün yelpazesinde; iç ve dış cephe kaplamaları, sentetik kaplamalar, selülozik ve endüstriyel kaplamalar, sprey boyalar, parke zeminler, macunlar, astarlar, fayans yapıştırıcıları ve kalafatlar, su yalıtım ürünleri ve yalıtım ürünleri bulunmaktadır. 81 ilde sanayiye hizmet vermekte, 30 bölge temsilcisi ve her bölgede yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Ustalara fırsat sunan mobil uygulama Fawori Dünyam ile marka her zaman ustaların yanında. 2005 yılında Türkiye’nin ilk seramik katkılı kaplaması olan Ceramix Grup ürünlerini, 2007 yılında ısı yalıtım grubu ürünlerini, 2008 yılında laminat parke ürünlerini, 2010 yılında ise püskürtme grubu ürünlerini piyasaya sunmuştur. Fawori, sürekli büyüme ile yurtdışında 10’dan fazla ülkeye doğrudan satış yapmıştır.

YORUMLAR YAZ