Bi’Boya Yeni Yılı Yeni Renklerle Karşıladı

Bi’Boya Yeni Yılı Yeni Renklerle Karşıladı

Bi’Boya, renk kartelasında yeni yılı en pozitif renklerle karşılamak için çözümler ve dekorasyon önerileri uygulayarak mekanlara renk katarak yeni fikirlerin oluşmasına yardımcı olur. Hayatınızı mutlu renklerle renklendirmenin ipuçlarını bir araya getiren Bi’Boya, 2022’de yaşam alanlarına sıcaklık katacak renk önerilerini sizlerle paylaşıyor.

Zorlu bir yılı daha geride bırakırken, pandeminin seyrine tanık olduğumuz için evde daha fazla zaman geçirmeye başlıyoruz. Yaşam alanlarımızı daha dingin ve canlı kılmak, yaşam alanlarımızı daha dingin ve canlı kılmak için kapılarımızı açıyoruz. Sizin için etki yaratacak sıcak tonlardan oluşan dekor önerilerini bir araya getiriyor.

Pozitif renklerle, ister kullandığınız eşyalarda, ister evinizdeki mobilyalarda, kullandığınız renkler sizi yansıtır. Sevdiğiniz renk ne kadar olumlu olursa, o kadar mutlu ve enerjik olursunuz. Yeni yılda kırmızının canlılığını, turuncunun heybetli enerjisini ve morun asaletini kullanarak enerji seviyenizi yükseltebilirsiniz. Klasik renkleri tercih etseniz bile bunlar mutlaka aralara serpilmelidir. Kırmızıyı sevdiğinizde; portakal, samba, kına, ateş tuğlası tonlarını kompozisyonlarınızda ve eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Bu tonlar zengin, karakteristik ve kışkırtıcı bir enerji katacaktır.

Canlı Turuncu, Parlak Amber, Şeftali Nuga, Tan Pembe, Macenta Mor, Klasik Mavi, Keskin Mavi, Sadakat Mavisi, Yumuşak Mavi, Deniz Yeşili, Asit Sarısı, Kereviz, Ordu yeşili, kumtaşı, sarımsı kahverengi huş ağacı yeni yılda sonbaharda olacak. Bi’boya ile ön planda olun.

YORUMLAR YAZ