Besa Grup Türkiye’nin En Büyük AVM’sini İçinde Barındıran Projesini Duyurdu

Besa Grup Türkiye’nin En Büyük AVM’sini İçinde Barındıran Projesini Duyurdu

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde ünlü konut projeleri üreten Besa Grup, aralarında hastane ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezinin de yer aldığı 10 milyar TL’lik yeni projelerini duyurdu.

Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Efe Bezci, projenin detayları hakkında bilgi vererek, “Eskişehir Yolu Ballıkuyumcu’da 16 bin konut, 2 otel, 1 film stüdyosu lokasyonundan oluşan yeni projemizi hayata geçireceğiz. 10 milyar lira ile hayata geçirilecek proje kapsamında bir hastane ve Türkiye’nin en büyük AVM’sini planladık. Hedefimiz bu işe önümüzdeki yıl başlayıp 3 yıl içinde bitirmek” dedi.

Bezci, Kent İncek’in yanı sıra devam eden projelerden de söz ederek: “Ankara’daki ilk AVM Galleria AVM’yi ‘Strip mall’ konseptiyle yeniden yapılandırdık, kiralamasını tamamladık ve devreye aldık. “Trace” projesi aynı hızla devam ediyor. Ayrıca The BO Viera ile Bodrum’un en büyük mimari, çevre, planlama ve peyzaj dönüşümünü gerçekleştirdik. BO Viera 315 villa ve rezidans, toplam 150 dönüm arazi ve Hilton Group’un üst düzey yumuşak markası CURIO’nun 85 odalı bir oteli de dahil olmak üzere okyanus ve gün batımı manzaraları, arazinin doğal eğimini büyük bir başarıyla kullanıyor ve bina tamamlandığında manzaraya karışıyor. Bodrum’un doğasına saygı duyacağı en önemli proje bu olacak. ” diye sözlerine ekledi.

Kendi konut projeleriyle şehre öncülük ettiklerini söyleyen Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Efe Bezci, “50 yıllık geçmişiyle Besa, bugüne kadar 6 binden fazla konut üretti. Biz sadece insanları tek çatı altında buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda İzin Veren projeleri hayata geçiriyoruz. Kent İncek en prestijli projelerimizden biri ve Besa’nın ısrar ettiği kalite anlayışını yansıtıyor.” diyerek sözlerini bitirdi.

YORUMLAR YAZ