Benesta Acıbadem’de Ön Satışlar Başlıyor

Benesta Acıbadem’de Ön Satışlar Başlıyor

Benesta, İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarını birbirine en yakın noktası olan Acıbadem’de çok özel bir projeye imza attı. İnşaatın önemli bir kısmı tamamlanmış durumda, proje piyasaya çıkmadan önce Benesta’nın gücü kullanılarak inşa edildi ve yükseliş ivmesi yavaşlamadan devam etti.

Sabit değerler ve sürdürülebilir bir yaşam felsefesi ile hayata geçirilen projenin iki etabı toplam 550 konuttan oluşuyor. Projede sadece 99 adet önceden satıldı ve birkaç şanslı aile ev sahibi olacak kadar şanslı olacak. Yeşil dokusu ve sosyal yaşamıyla Anadolu yakasının Avrupa’ya en yakın merkezlerinden biri olan Acıbadem, bölgenin çehresini değiştirecek ve değer katacak yepyeni bir projeye ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un en temiz havasına sahip Çamlıca bölgesine komşu olan proje, 200 dönüm Gata ormanının yanında oksijen açısından zengin bir alanda üstün ve huzurlu bir doğal yaşam sunuyor.

Benesta Acıbadem, eşsiz bir lokasyonda inşa edilen Anadolu Yakası’nda yol ve yön kavşağında yeni bir adres oluşturacak. Benesta Acıbadem, Avrupa yakasında, kapsamlı sağlık kurumları, köklü eğitim kurumları, zengin sosyal ve ticari yaşam ile komşudur. Akasya AVM’ye yürüme mesafesinde, Anadolu yakasının Bağdat Caddesi, Kadıköy ve Kalamış Marina gibi renkli adreslerinde yer alan proje; Zincirlikuyu, Beşiktaş, Levent, Mecidiyeköy, Taksim ve Karaköy lokasyonları ile İstanbul Boğazı’nın ilgi odağı olmuştur. Benesta Acıbadem’de, Londra’nın önde gelen peyzaj mimarlığı firmalarından biri olan WATG ile işbirliği içinde, yeşil alan ve peyzaj planlaması ağırlıklı olarak tasarıma yön veriyor. Benleo Park 15 dönümlük bir alana tasarlandıktan sonra projenin kavramsal planlaması ve genel vaziyet planlaması bu plan etrafında hayata geçirildi.