Ant Yapı Rusya’dan Güzel Haberlerle Döndü

Ant Yapı Rusya’dan Güzel Haberlerle Döndü

Ant Yapı tarafından hayata geçirilen oteller, iş merkezleri, kültür ve eğlence merkezlerinden oluşan Skyview projesinin temel atma töreni Rusya’nın başkenti Moskova’da yapıldı. Ayrıca Ant Yapı’nın Moskova’daki Victory Park Residences konut projesi, herkese açık sanat alanıyla tasarım, mimari ve görsel iletişim alanlarında Uluslararası En İyi Yaşayan Tasarım Ödülü’nü kazandı.

Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik firmalarından biri olan Ant Yapı, yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atmış olup, şu anda Rusya’nın başkenti Moskova’da yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Elit bir konut projesi olan Skyview’in temel atma törenini Ant Yapı gerçekleştirdi. Projenin 2024 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor. Ayrıca Moskova’da hayata geçirilen Victory Park konut projesi, alanının en prestijli ödüllerinden biri olan En İyi Yaşayan Tasarım Ödülü’nü kazandı. Moskova’daki Victory Park Residences konut projesi, herkese açık sanat alanıyla En İyi Yaşayan Tasarım Ödülü’nü kazandı.

Uluslararası En İyi Yaşam Tasarımı Ödülü, mimari, iç mimari ve peyzaj tasarımı alanlarında kaliteli ürün ve hizmet sunmanın, konforlu, çevre dostu ve beklentileri karşılayan yaşam alanlarını ödüllendirmenin önemini vurgulamayı amaçlıyor. Victory Park Residences konut kompleksi tasarım, mimari ve görsel iletişim sanatlarında yaşayan en iyi tasarım olurken, hem Konut Emlak kategorisi hem de Showroom kategorisinin zirvesinde yer alıyor. Ant Yapı, 2021 “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesine göre dünyanın 57. büyük inşaat şirketi olup, Rusya’nın birçok şehrinde ilk ve önemli projelerini gerçekleştirmektedir. Ant Yapı, Avrupa’nın en yüksek binası OKO Towers, Sochi Olimpiyat Köyü, Tolmachevo Havalimanı, IQ Quarter Moskova Şehir Terminali, Bulgari Otel ve Capital Tower gibi Türkiye ve Rusya, İngiltere’de toplam 10 milyon metrekarelik projeleri hayata geçirdi. ve ABD projesini hayata geçirdi.