Alya Bahçe Ön Talep Toplama Süreci Başladı

Alya Bahçe Ön Talep Toplama Süreci Başladı

BOSS4 Gayrimenkul, Bahçeşehir’de tamamen ayrı bahçeli yeni bir projeyi hayata geçiriyor. İnşaat sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilecek yeni proje “Alya Bahçe” için ön ihtiyaçlar toplandı. Proje yaklaşık 56.500 metrekarelik bir alanı kaplayan 177 adet ikili, üçlü ve dörtlü villadan oluşmaktadır.

Yeni proje için ön başvurular alınırken, gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından BOSS4 Gayrimenkul projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bahçeşehir’de 2’li, 3’lü ve 4’lü 177 villadan oluşan proje aile konseptinde hayata geçmeye hazırlanıyor. Yaklaşık 56.500 m2 alan üzerine inşa edilecek olan Alya Bahçe, Bahçeşehir yakınlarında yaşayan, şehir merkezinden ayrılmak istemeyen ve şehir içi olanaklara yakın yaşamak isteyen tüm yerli ve yabancı yatırımcılara yöneliktir.

Alya Bahçe projesi hakkında bilgi veren BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, İstanbul’un farklı bölgelerine yatırım yaptıklarını ve yeni proje için gün saydıklarını söyledi. Akkuş, “Önceleri ağırlıklı olarak Beylikdüzü ve çevresine yatırım yapıyorduk. Ancak son yıllarda farklı alanlara açılmaya başladık. Bu kapsamda yakın zamanda Levent’te yapımı devam eden “Alya Teras” projesini hayata geçirdik, ve Esenyurt’ta ‘Alya 4 Mevsim’ projemiz. Şimdi ‘Alya Bahçe’ butonuna bastık ve Bahçeşehir’e konumlandırdık. ‘Alya Bahçe’ için rezervasyon süreci başladı. Projemiz şehirden uzak ferah bir yaşam alanı sunuyor. kalabalık, şehrin sakinlerine de en yüksek kalitede tüm imkanları ve fırsatı sunacak” dedi.