Albayrak Grubu istihdamda depremzedelere öncelik veriyor

Albayrak Grubu istihdamda depremzedelere öncelik veriyor

Asrın felaketi olarak nitelendirilen depremler sonrası tüm imkanlarını deprem bölgeleri için seferber eden Albayrak Grubu şimdi de iş dünyasına örnek olacak bir adım attı. Secretcv.com üzerinden depremzedelere öncelikli işe alım ilanı veren şirket, başvuruların ardından niteliklere uygun pozisyonlarda öncelik verilecektir.

Albayrak Grubu İnsan Kaynakları Koordinatörü Hüseyin Yavuztürk

“Albayrak Grubu ‘Her şey insan için’ düsturunu hayat gayesi olarak bilen bir grup. Ülkemizi yasa boğan depremin ardından seferberlik ruhuyla yaraları sarmak için Albayraklılar olarak hızla harekete geçtik. Öncelikle arama kurtarma çalışmaları, acil ihtiyaçlar ve lojistik anlamında tüm ekiplerimizle ve şirketlerimizle bölgeye ulaştık. Şimdi de konteyner kent kurulumuyla depremzedelerin bir an önce barınma sorunlarının ortadan kalkması için Grubumuz üzerine düşen sorumluluğu almaktadır”

dedi.
Secretcv.com üzerinden genel bir ilan açtıklarını ifade eden Yavuztürk,

“İçinde bulunduğumuz bu zor günlerin yaralarını hep birlikte sarabilmek amacıyla, Grubumuz bünyesinde yer alan şirketlerimizin faaliyet gösterdiği tüm bölgelerdeki işe alımlarda, depremden etkilenen ve şehir değiştirmek durumunda kalan vatandaşlarımıza öncelik vereceğiz. Başvuruların ardından niteliklerine uygun olan pozisyonlarda öncelik vereceğiz.”

açıklamasında bulundu.

Başvuru yapılırken çalışmak istenilen şehir, departman ve pozisyonun ön yazı kısmında belirtilmesi isteniyor.

Genel İş Başvurusu (Afetten Etkilenen Vatandaşlarımıza Özel) – Türkiye Geneli – Albayrak Grubu – Secretcv.com
YORUMLAR YAZ