Akzirve Gayrimenkulden ”Topyaka 29” Ön Satışa Çıktı

Akzirve Gayrimenkulden ”Topyaka 29” Ön Satışa Çıktı

Sektörün başarılı geliştiricilerinden Akzirve Gayrimenkul, İstanbul’un en değerli merkezi noktası Topkapı’da çok özel bir projeye imza atıyor: Topkapı 29. Ön satışta yoğun ilgi gören proje, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım güvencesi altında kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuyor.

Akzirve Gayrimenkul, İstanbul’un merkezindeki Topkapı’da devreye aldığı yeni projesi Topkapı 29’a yoğun ilgi gösterdi. Ön satış için özel ödeme yöntemi sunan projede inşaat hızla ilerliyor. Topkapı 29, Akzirve Gayrimenkul’ün sadece bir yaşam ve eğlence alanı değil, aynı zamanda sıra dışı mimarisi, farklı kullanım alanlarının kalitesi ve sinerjisi ile dünya standartlarında tasarlanmış yeni projesidir. İlk etapta 18 ay 0 faiz ödeme seçeneği sunan projede, özel fiyatla ön satış yapılıyor. Ayrıca Ziraat Katılım, aylık 0,99 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleriyle tercihli kredi imkanı sunmaktadır. Teslimat 24 ay sonra başlayacak.

Topkapı 29, konut, iş, eğitim, sağlık ve turizm gibi birçok alanda farklı, yeni ve prestijli gelişmelerin yaşandığı hareketli ve renkli Topkapı semtinde, E5 üzerinde yer almaktadır. Proje, sağlık komplekslerinden cadde mağazalarına, akademik apartmanlardan kliniklere ve rezidanslara kadar dikkat çeken zengin iş bölgesi ile Topkapı’da yeni bir çekim merkezi oluşturmaya hazırlanıyor. Topkapı 29, İngiltere’nin en ünlü mimari grubu Chapman Taylor Architecture imzasıyla akılcı bir yaklaşım ve tüm ihtiyaçlara cevap veren yeni bir ekosistem ile ideal bir yerleşim yeri olarak tasarlandı. Topkapı 29, 5 ve 15 katlı 16 ayrı konut bloğundan oluşmaktadır. 1+1’den 5+1’e kadar değişen, her biri balkonlu, bahçeli ve teraslı bahçeli bu daireler nefes alıyor ve aydınlanıyor, yaratıcı şekillerde değer kazanıyor. Açık alan nedeniyle, yemyeşil doğa eve getirilir. Tüm daireler, özel bahçeler ve teras bahçeleri dahil olmak üzere çarpıcı yaşam seçenekleri sunar.

YORUMLAR YAZ