44. Yapı Fuarına Albasoft Damga Vurdu!

44. Yapı Fuarına Albasoft Damga Vurdu!

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 23-26 Mart tarihleri arasında yabancı yatırımcı, satın alma profesyonellerini yerli iş ortakları ile buluşturarak, yeni iş birliklerine zemin hazırladı. İnşaat sektörüne yeni iş fırsatları sunan, sektörün gelişimine liderlik eden ve her sene güçlü içerikleriyle sektörel bilgi paylaşımına imkân sunan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 44’üncü kez kapılarını açtı. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile Hyve Grup’un düzenlediği Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sahip olduğu küresel ağını, inşaat ve yapı malzemeleri sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alma fırsatları yaratmak için inşaat profesyonelleri ile buluşturdu.

 

Albasoft Bilişim Teknolojileri Firması ‘’Dijital Satın Alma ve Proje Yönetim Platformu’’ olan İnotip’i fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerin beğenisine sundu. 2. Salon A551 numaralı standımızda gelen misafirlerini ağırladı ve sistemleri ile ilgili toplantılar gerçekleştirdi. Resmi olarak ilk defa yapı fuarında lansmanını gerçekleştirilen inotip yoğun ilgi gördü. Uzun zamandır yapı sektörünün dijitalleşmesi için gelişen ve gelişmeye devam eden çalışmalarımız ziyaretçilerin beklentisini önemli ölçüde karşıladı.

 

 

 

 

Albasoft Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Nazlı Başak Türkmenoğlu fuar alanında yaptığı söyleşide ‘’İnotip, inşaat yapı ve endüstri sektörlerine özel olarak tasarlanmış online bir Satın Alma ve Proje Yönetim Platformu’dur. Günümüzde tüm sektörler dijitalleşmenin avantajlarından yararlanmaya son hızla devam ederken, yapı sektörü iş akışlarını ağırlıklı olarak geleneksel yöntemlerle yürütmeye çalışmakta ve bu şekilde zaman, para ve verimlilik kayıplarıyla yüz yüze gelmekte. Bu durumun en önemli sebeplerinden birinin son derece kemikleşmiş iş yapma yöntemleri olan yapı sektörünün alışkanlıklarına ve tekniklerine uygun kapsayıcı dijital çözümlerin eksikliği olduğu kanaatindeyiz; inşaat sektörü profesyonelleri tarafından sektöre özel olarak tasarlanan ve yazılım diline tercüme edilen inotip sistemleri ile firmaların dijital dönüşümünde öncü olmayı amaçlıyoruz.’’ dedi.

 

Kapsamlı etkinlik programıyla sektörün gündemini belirleyen, alternatif yapı trendleri ve sürdürülebilir malzeme ile yenilikçi inşaat uygulamalarının ipuçlarının konuşulduğu Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, inşaat ve yapı sektöründe önümüzdeki dönemin yol haritasını çiziyor. Albasoft, inşaat/yapı/endüstri sektörleri özelinde geliştirdiği proje ile bu sektörlerde dijital dünyaya geçişi kolaylaştırıyor. Yenilikçi çözümleri ve sistemleriyle Alıcı ve Tedarikçi Firmaları bünyesinde birleştirerek, proje yönetim çözümleri sağlıyor.

İnotip, sektöre özel tasarlanmış ve entegre şekilde çalışan bir sistemler bütünüdür, en verimli, kolay ve hızlı süreç yönetimini sağlamayı hedefler. Dilediğiniz yerden tek tuşla dilediğiniz bilgiye güvenle erişmenizi sağlar. İş akışlarını ve süreçleri şeffaflaştırır, yetkililer tarafından görünür hale getirir. Veri akışını ve iş süreçlerini hızlandırır, otomatik özellikler çalışanların verimliliğini arttırır. Son derece kolay ve yenilikçi ara yüzleriyle tüm ekibin kullanabileceği sistemler sunar. Dijital çağa ayak uydurarak ‘’e-ihale’’ ‘’e-satın alma’’ gibi yapı sektörü için bütüncül çözümler sunar. Sizde inotip ile dijital çağa ayak uydurun!

YORUMLAR YAZ